Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Одеса об’єднала сотні жінок напередодні Рош а-Шана

Четверг, 19. Сентябрь, 2024 - 7:06

 Цього тижня в Одесі сотні жінок зібралися разом, щоб відсвяткувати закінчення, яке є початком.

Протягом року учасниці програми «Жіноча мудрість від "Колель Тора"» щотижня зустрічалися для навчання, взаємної підтримки та натхнення. Напередодні Рош а-Шана організатори проєкту підсумували рік і відзначили найактивніших учасниць срібними та золотими сертифікатами.

Особливим моментом стала хасидська історія від ребецн Хаї Вольф із Херсона та відео з благословенням Любавицького Ребе на новий рік. Також присутніх надихнула розповідь про Баал Шем Това та рабі Шнеура-Залмана з Ляд, а психолог Керен Рагімова поділилася порадами щодо важливості оптимізму й вдячності у житті.

Наприкінці кожна учасниця отримала в подарунок новий календар, який супроводжуватиме її єврейське життя протягом наступного року.

 photo_2024-09-18_16-39-05.jpg

Комментарии: Одеса об’єднала сотні жінок напередодні Рош а-Шана
Нет добавленных комментариев