Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із головними рабинами Федерації єврейських громад України

Четверг, 18. Апрель, 2024 - 9:35

Напередодні свята Песах та з нагоди 122-го дня народження Любавицького Ребе, ФЄГУ організувала зустріч у єврейській школі «Сімха Хабад» в Києві. Учасники зустрічі обговорили важливі аспекти та потреби місцевого населення в умовах війни та розробили стратегій спільної дії та програм підтримки.

Президента вітали рабин Мейєр Стамблер, голова ФЄГУ, та Виконавчий голова Федерації Єврейських Громад України - Рафаель Рутман, разом з директорами школи рабином Моті та Деборою Левангарц. 

Учасники зустрічі прибули до просторого бомбосховища, збудованого близько півтора року тому на території школи. Студенти демонстрували основні етапи проведення седеру. Серед студентів, які вітали Президента Зеленського, – Віталій Тахмазов. Його батьки з початком війни воюють на фронті у районі Бахмута: його мати була тяжко поранена, перенесла операцію і не повернулася на фронт, а батько продовжує захищати країну. Близько двох тижнів тому студент Віталій пройшов обряд обрізання та отримав єврейське ім'я Хаїм.

Президент Зеленський отримав у подарунок Агаду перкладену українською мовою та мацу ручної роботи, виготовлену на українському підприємстві «Тиферет Амацот» у Дніпрі. Він висловив вдячність за видавницьку діяльність Федерації,  за створення спеціального центру, де здійснюється переклад та публікація важливої духовної літератури та дитячих книг українською мовою, що сприяє збереженню культурної спадщини та розвитку єврейської спільноти в Україні.

Президент також висловив глибоку вдячність Федерації єврейських громад України та всім рабинам за невтомну працю та вагомий внесок в гуманітарну справу. Допомога та ефективна координація громад грають вирішальну роль в організації порятунку та наданні необхідної допомоги громадянам України в цей важливий період.

photo_2024-04-18_16-03-24.jpg

Більше фото: тут

Комментарии: Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із головними рабинами Федерації єврейських громад України
Нет добавленных комментариев