Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні відвідала музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» у Дніпрі

Четверг, 18. Апрель, 2024 - 9:34

16 квітня з представницьким візитом до Центру «Менора» та музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» завітала поважна делегація на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць (Natalka Cmoc).

Разом із директоркою музею Іриною Радченко гості відвідали синагогу «Золота Троянда», Центр «Менора» та завітали до музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», де мали змогу дізнатися більше про історію євреїв України та Катеринослава-Дніпропетровська-Дніпра, трагедію Голокосту та інших геноцидів на українських землях.

Далі на представницьку делегацію очікувала зустріч з головою ради Федерації єврейських громад в Україні Мейєром Стамблером, головним рабином м. Дніпро та регіону Шмуелем Камінецьким, директоркою Центру «Менора» Світланою Єрмаковою.

photo_2024-04-17_20-43-10.jpg 

Комментарии: Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні відвідала музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» у Дніпрі
Нет добавленных комментариев