Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

ФЄГУ та Національна гвардія об'єднуються: Зміцнюємо Україну разом!

Четверг, 23. Ноябрь, 2023 - 14:24

Рабин Мейєр Стамблер, голова ФЄГУ, сьогодні співпрацював з командувачем Національної гвардії Олександром Півненко, Геннадієм Зиком з благодійного фонду "Міцва" та Юлією Тиховод, головою громадської спілки «Громадська рада «Доброволець»

Ключові спільні ініціативи:

- Спільні зусилля для психологічної реабілітації колишніх полонених, інтеграція ізраїльських методик в Національну гвардію.

- Підтримка ініціативи "Врятуй душу воїна", надання комплексної допомоги, включаючи предмети першої необхідності та гігієнічні набори.

- Співпраця з програмами CIMIC для підтримки громад на деокупованих територіях, з акцентом на дітей, людей похилого віку та людей з інвалідністю.

- Вивчення стратегій медичної та психологічної реабілітації із залученням ізраїльських фахівців, спрямованих на допомогу військовослужбовцям та їхнім сім'ям.

- Капеланство - забезпечення психічного та духовного благополуччя єврейської діаспори та військовослужбовців різних конфесій у складі Національної гвардії.

Кожен крок має значення для побудови сильної України. ФЄГУ присвячує себе партнерству та підтримці сімей військовослужбовців. 

photo_2023-11-23_17-29-39.jpg

 

Комментарии: ФЄГУ та Національна гвардія об'єднуються: Зміцнюємо Україну разом!
Нет добавленных комментариев