Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Что такое детский оздоровительно-развлекательный лагерь в Херсонской еврейской школе?

Четверг, 20. Июнь, 2013 - 6:19

Что такое  детский оздоровительно-развлекательный  лагерь при Херсонской еврейской общеобразовательной средней школе  «Хабад»?

Прочитайте отчет директора  лагеря С.Игнатьевой, полюбуйтесь лицами Ваших детей из фоторепортажа, и Вы поймете, как здорово было им в школьном лагере! Недаром говорят, что иногда служебные документы куда как красноречивее художественных описаний.

ЗВІТ

про діяльність пришкільного табору «ГАН-ІСРАЕЛЬ» при Недержавному навчально-виховному об’єднанні «Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Хабад» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови

Пришкільний табір «ГАН-ІСРАЕЛЬ» розпочав свою роботу 27 травня 2013 року. Табір працював п’ятнадцять днів. Відвідувало пришкільний табір 48 вихованців школи.

План-сітка діяльності табору була розроблена таким чином, щоб зацікавити учнів різних вікових категорій та тісно перепліталася з програмою навчальної практики. Головною метою діяльності табору було:

1.Оздоровити та зміцнити фізичне здоров’я вихованців.

2.Розширити кругозір учнів.

Для вирішення першой задачи – вихованцям пропонувалося відвідувати два рази на тиждень басейн при медичній частині бавовняно-паперового комбінату, була організована прогулянка на конях в Антонівському лісі, діти відвідали боулінг-клуб “El-reino».

Для поглиблення знань з історії рідного краю, історії єврейського народу для дітей була організована екскурсія працівником синагоги «Херсон єврейський».

Для розширення кругозору учні відвідали  Херсонський академічний драматичний  театр ім.М.Куліша, де змогли побувати за лаштунками й наочно побачити, як готується сцена до постанови, як ш’ють театральні костюми, відвідали бутафорський цех.

З метою вивчення природного середовища Херсонщини для вихованців була організована екскурсія до ботанічного саду м.Херсона.

Не залишилася поза увагою виховна робота. Для прищеплення поваги до військових, до воєнної справи, для ознайомлення хлопчиків та дівчат з умовами життєдіяльності української армії адміністрацією табору була організована екскурсія до військової вертольотної  частини А-1604, яка дислокується в с.Чернобаївка. Під час екскурсії діти мали можливість не лише поглянути на воєнні вертольоти, але й посидіти в кабіні, відвідати плац, казарми, музей «Бойової слави».

Також були проведені  екскурсії до головного офісу  Приватбанку м. Херсона, де дітям детально розповіли про діяльність банківської інфраструктури і зупинилися на аспектах роботи Юніор-банку. Прослухавши лекцію про Юніор-банк, діти отримали корисну інформацію про неповнолітніх клієнтів банківської сфери.

Екскурсія до пожежної  частини дозволила наочно побачити  важку працю пожежників, дітям  продемонстрували, як підготовлюють пожежну машину до гасіння вогню, показали різні струмені води, якими користуються при різних ступенях пожежі. Під кінець екскурсії всіх учнів покатали на пожежній машині.

Подорож до  промислового підприємства «Оса»  дозволила дітям познайомитись з технологічними процесами приготування пельменів та вареників, які є улюбленою стравою в багатьох херсонських сім’ях.

Вище названі заходи проходили в першій половині дня, а після смачного обіду, учні початкової школи йшли на відпочинок, а учні старшої школи займалися корисно-суспільною справою, або відвідували ґуртки: «Крав-Мага», «Бокс», танцювальний ґурток, «3-D дизайн», «Компьютерні технології», або ставали учасниками позакласних заходів «Весела географія», «Кмітливі математики», «Знавці івриту», «За сторінками літературних творів» та інші.

Робота табору, за відгуками дітей, вважається задовільною.

 

 

Директор табору                                                    С.В.Ігнатьєва 

 

Комментарии: Что такое детский оздоровительно-развлекательный лагерь в Херсонской еврейской школе?
Нет добавленных комментариев