Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

8 травня у світі відзначали День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945рр.

Четверг, 09. Май, 2024 - 15:41

Пам'ятають цей день дуже добре й в Україні. У 79 річницю єврейська громада Дніпра приєдналася до всіх конфесій нашої країни у читанні молитв в пам’ять про загиблих воїнів та безневинно вбитих жертв нацизму, а також за мир та за здоров'я наших захисників. Рабин центральної синагоги «Золота Роза» Реувен Мільман прочитав поминальну молитву «Кадіш» та «Ель мале рахамім» – це молитва, яку вимовляє шаліах циббур (посланник громади) одразу після завершення читання хафтари у ранковій молитві.

У м.Олександрія члени єврейської громади зібралися разом, щоб вшанувати пам'ять загиблих та покласти квіти до пам'ятника євреям, розстріляним у роки Другої світової війни.

У Хмельницькому благодійному фонді "Хесед Бешт" відбулися зустрічі, присвячені Дню пам'яті та перемоги над нацизмом у 1939-1945 роках. Учасники подій ділилися важливими історіями з життя своїх рідних, згадували закатованих та безневинно страчених євреїв. Це набуло особливого звучання у контексті нинішніх подій, коли знову гинуть безневинні люди, коли іде війна.

Також у ліцеях "Хабад Ор-Авнер" Одеси та Житомира вшанували пам'ять тих, хто загинув під час Другої світової війни та воїнів, які гинуть зараз, захищаючи Україну.

photo_2024-05-09_01-11-43.jpg

Більше фото: тут

Комментарии: 8 травня у світі відзначали День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945рр.
Нет добавленных комментариев