Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Голова ФЄГУ та головний рабин Молдови зустрілися з мером Кишинева

Пятница, 07. Февраль, 2025 - 6:18

Цього тижня відбулася важлива зустріч: голова Федерації єврейських громад України, рабин Мейєр Цві Стамблер, та головний рабин Молдови, посланець Хабаду, Мендель Аксельрод зустрілися з мером Кишинева Іоном Чебаном.  

Метою зустрічі була подяка за теплий прийом і допомогу в інтеграції єврейських біженців з України. Також представники громад розповіли меру про активну діяльність єврейських організацій у Молдові.  

Голова ФЄГУ,  рабин Мейєр Стамблер, прибув до Молдови, щоб взяти участь в організації святкування 10 Швата – особливого дня для єврейської громади Кишинева.  

На знак вдячності він подарував меру книгу про видатного рабина Залмана Абельського – першого головного рабина Молдови після падіння комунізму. Також він розповів, що нинішній головний рабин Молдови, Мендель Аксельрод, є онуком рабина Абельського.

Зустріч відбулася завдяки діяльності рабина Леві Матусова, представника «Федерації єврейських громад України» (FJCU) у Брюсселі.

Наприкінці зустрічі мер пообіцяв відвідати центральну синагогу Кишинева, яку очолює рабин Аксельрод, що розташована на вулиці «Хабад Любавич» у центрі міста.

 photo_2_2025-02-11_13-18-47.jpg

Комментарии: Голова ФЄГУ та головний рабин Молдови зустрілися з мером Кишинева
Нет добавленных комментариев