Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Делегація FJCU взяла участь у щорічній конференції EJA в Амстердамі разом з європейськими єврейськими лідерами

Среда, 05. Июнь, 2024 - 5:05

Понад 100 єврейських лідерів зібралися на цю визначну подію, щоб обговорити питання зростання антисемітизму в Європі.

Голова EJA, рабин Менахем Марголін, зазначив на відкритті конференції: 

«Ми ведемо боротьбу за продовження єврейського життя в Європі. Євреї в традиційному одязі або з мезузами на дверях зазнають постійних принижень. Єврейські студенти стикаються з загрозами для свого життя, їх виключають з університетських курсів, в той час як гасла ненависті вільно з'являються на єврейських будинках, синагогах і кладовищах. Ми повинні розробити плани боротьби з антисемітизмом на всіх фронтах: політичному, правовому, громадському, а також шляхом посилення громадської та особистої безпеки».

На конференції прозвучали потужні доповіді та відбулися цікаві панельні дискусії, зосереджені на стратегіях боротьби з антисемітизмом. Учасники також відвідали Португальську синагогу та будинок Анни Франк, збагативши своє історичне та культурне розуміння.

EJA сформулювала резолюції, серед яких - створення механізму онлайн-повідомлень про антисемітські інциденти, а також підтримка всебічної підготовки поліцейських. Резолюція вимагає, щоб європейські уряди прийняли визначення антисемітизму, дане IHRA, на законодавчому рівні і впровадили його в університетах. Ця резолюція буде надіслана європейським чиновникам, і EJA зобов'язується забезпечити прийняття цих заходів. 

Об'єднавшись у боротьбі проти антисемітизму, FJCU підтримує зусилля, спрямовані на зміцнення єдності та безпеки в єврейській громаді.

photo_2024-06-05_20-04-42.jpg

Більше фото: тут

Комментарии: Делегація FJCU взяла участь у щорічній конференції EJA в Амстердамі разом з європейськими єврейськими лідерами
Нет добавленных комментариев