Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Жінки Одеської єврейської громади здійснили подорож до Ізраїлю

Среда, 05. Июнь, 2024 - 5:00

Жінки Одеської єврейської громади здійснили подорож до Ізраїлю завдяки організації «Моментум» у співпраці з жіночим клубом «Хабад» в Одесі.

Подорож розпочалася з відвідування Кфар-Хабаду, де жінки оглянули копію будівлі 770, що викликало особливі емоції у тих, хто побував у Ребе в Нью-Йорку. Наступним етапом подорожі стало відвідування місця катастрофи в «Нова» на півдні країни, де учасниці відчули глибокий біль і співчуття, а також взяли участь у початку написання сувою Тори для піднесення душ загиблих.

Головним моментом подорожі стало відвідування Єрусалима. Жінки мали екскурсію по музею «Яд Вашем», молилися біля Стіни плачу і зустрілися з випускником школи, який записався в ЦАХАЛ як «одинокий солдат». Учасниці підтримали його на церемонії складання присяги, оскільки його родина не змогла приїхати.

Під час подорожі жінки зустрічалися з представницями єврейських громад з усього світу, обмінювалися досвідом, навчалися і навчали. Ця подорож наповнила учасниць оптимізмом, миром та гордістю за свій юдаїзм.

photo_2024-06-04_20-15-44.jpg

Більше фото: тут

Комментарии: Жінки Одеської єврейської громади здійснили подорож до Ізраїлю
Нет добавленных комментариев