Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

У КДЦ "Менора" м.Дніпро пройшов шаховий фестиваль "Стратегія незламних" для гравців будь-якого рівня підготовки.

Понедельник, 03. Июнь, 2024 - 4:57

Призовий фонд турніру становив 300 000 гривень.

Турнір пройшов за підтримки Дніпропетровської обласної військової адміністрації та Благодійного фонду «Хто як не ми?». Організувала турнір «Федерація шахів міста Дніпра», під керівництвом шановного члена Опікунської ради єврейської громади Дніпра Олексія Маркова. Головним суддею був міжнародний гросмейстер Геннадій Гутман, член єврейської громади Дніпра, він же турнірний директор та головний організатор фестивалю.

Під час проведення турніру було встановлено новий рекорд України – відбулася наймасовіша партія у шахи на одній локації – у грі одночасно взяло участь 648 осіб!

Сергій Лисак, голова Дніпропетровської ОВА, повідомив: «З усього регіону учасники з’їхалися на другий фестиваль «Стратегія Незламних». Більшість серед них – це діти. Доєдналися й дорослі. Цивільні, діючі оборонці та ветерани, які стали амбасадорами проєкту #ТитаниUA.

Такі події важливі. Вони підбадьорюють та заохочують не зупинятися. Попри війну розвиватися, досягати цілей. А шахи ще й вчать мислити стратегічно. Прораховувати все на декілька кроків вперед. Потрібне вміння, яке згодиться у житті.

Тож дякую всім, хто допоміг зібрати таку круту компанію».

Джерело

 photo_2024-06-02_21-12-57.jpg

Більше фото: тут 

Комментарии: У КДЦ "Менора" м.Дніпро пройшов шаховий фестиваль "Стратегія незламних" для гравців будь-якого рівня підготовки.
Нет добавленных комментариев