Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Посол України Євген Корнійчук провів робочу зустріч із керівником Управління народонаселення та імміграції Держави Ізраїль

Пятница, 31. Май, 2024 - 4:55

Сторонами обговорено оновлений порядок вʼїзду іноземців до Ізраїлю через сервіс ETA-IL для громадян держав, які мають безвізовий режим з Ізраїлем (у т.ч. України). 

З 1.06.2024 проєкт запрацює в тестовому режимі для громадян США та ФРН, а з 1.07.2024 для інших країн (у т.ч. України).

З 1.08.2024 платформа стане обов’язковою для використання перед приїздом до Ізраїлю.

В рамках зустрічі сторони обмінялись думками стосовно практичних питань реалізації проєкту та домовились про незастосування ізраїльською стороною адміністративного збору для громадян України за сервіс до 2025 року. 

Довідково: згідно із опублікованим повідомленням Управління народонаселення та імміграції Держави Ізраїль, починаючи з 1 серпня ц.р. громадяни країн, між якими діє безвізовий режим із Ізраїлем (у т.ч. Україна), повинні будуть подавати заявки на отримання дозволу ETA-IL  (Electronic Travel Authorization ) для в'їзду до Ізраїлю на термін до 90 днів, з туристичною або діловою метою.

Заявку можна подати перед поїздкою в Ізраїль онлайн через ресурс.

Ізраїльська сторона рекомендує подавати заявку на в’їзд принаймні за 72 години до подорожі.

Отриманий громадянином дозвіл (ETA-IL ) на поїздку буде дійсний для багаторазової поїздки протягом двох років з дати авторизації або до закінчення терміну дії паспорта, залежно від того, що настане раніше. 

Більш детальну інформацію щодо сервісу ETA-IL можна знайти за посиланням.

photo_2024-05-30_20-26-14.jpg 

Комментарии: Посол України Євген Корнійчук провів робочу зустріч із керівником Управління народонаселення та імміграції Держави Ізраїль
Нет добавленных комментариев