Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

У Берлеймонті відбулася виставка, присвячена 2-м рокам війни: ФЄГУ відзначено за колосальні зусилля у наданні допомоги постра

Пятница, 23. Февраль, 2024 - 5:56

З нагоди другої річниці вторгнення в Україну Федерацію єврейських громад України (ФЄГУ) вшанували вчора на виставці "Втеча з України: Чи стою я на варті мого брата?", церемонію відкриття якої у Брюсселі провів Комісар ЄС Олівер Варгеї. Виставка, організована CEDEK EMIH Izraelita Szeretetszolgálat та Лігою Дії та Захисту (APL), демонструє непохитну відданість FJCU на чолі з головою рабином Мейєром Цві Стамблером та виконавчим віце-головою рабином Рафаелем Рутманом у наданні гуманітарної допомоги в умовах триваючого конфлікту.

В основі виставки є надихаюча історія "Махане Хабад", кошерного табору, створеного на березі озера Балатон в Угорщині, який надав прихисток понад 8 000 єврейським біженцям з усієї України. Спільна ініціатива FJCU та EMIH перетворила державний курорт на табір для біженців лише за місяць після початку війни.

Виставка, куратором якої є Іцхак Маїс, колишній директор Яд Вашем, слугує свідченням незламності окремих людей та громад в умовах випробувань. Вона складається з шести великих інсталяцій та трьох мультимедійних станцій, які проливають світло на відчайдушні спроби біженців втекти від конфлікту та невтомні зусилля FJCU і міжнародних організацій, спрямовані на надання допомоги та притулку як єврейським, так і неєврейським біженцям, спрямовані на надання допомоги і притулку як єврейським, так і неєврейським біженцям.

Після презентації в Брюсселі виставка подорожуватиме світом, а наступним пунктом призначення стане Париж. У той час, як світ переживає два роки війни в Україні, такі ініціативи, як "Втеча з України", підкреслюють важливість солідарності та гуманітарних дій під час кризи.

photo_9_2024-03-03_12-55-06.jpg

Більше фото: тут

Комментарии: У Берлеймонті відбулася виставка, присвячена 2-м рокам війни: ФЄГУ відзначено за колосальні зусилля у наданні допомоги постра
Нет добавленных комментариев