Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

У Чернігові вшанували пам'ять євреїв, розстріляних німецько-фашистськими загарбниками в урочищі Березовий Рів 82 роки тому.

Среда, 22. Ноябрь, 2023 - 14:39

Співорганізаторами меморіального заходу стали Чернігівська міська єврейська громада та Управління культури і туризму Чернігівської міської ради. В заході також взяли участь керівництво Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації та представники багатьох закладів культури міста: бібліотек, музеїв, школи мистецтв тощо, представники ЗМІ, курсанти Пенітенціарної академії України.

До присутніх звернулися голова Чернігівської міської єврейської громади Олександр Чеван, в.о. Міського голови Чернігова Олександр Ломако, представник Українського інституту національної пам'яті Сергій Бутко, а також Григорій Голубов - активіст єврейської громади та член Асоціації євреїв - колишніх в'язнів гетто та концтаборів. Вони говорили про уроки Голокосту та недопустимість ксенофобії, антисемітизму та геноциду у сьогоднішньому світі, проводили історичні паралелі між кривавою практикою німецького фашизму та нинішніми діями російських окупантів в Україні, а також висловлювали підтримку народу Ізраїлю, що фактично пережив "другий Голокост" під час кривавої терористичної атаки 7 жовтня 2023 року.

Молитву за перемогу Ізраїля та України, а також поминальну молитву за загиблими прочитав Давид Роговий та представники Юдейської релігійної громади Чернігова.

Присутні вшанували пам'ять жертв Голокосту хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника, а найголовніше - були єдині в тому, що тільки спільними зусиллями всіх порядних та свідомих людей світу можна запобігти повторенню такої страшної трагедії.

photo_2023-11-21_23-19-16.jpg 

Більше фото: тут 

Комментарии: У Чернігові вшанували пам'ять євреїв, розстріляних німецько-фашистськими загарбниками в урочищі Березовий Рів 82 роки тому.
Нет добавленных комментариев