Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

У центрі Одеси відкриють музей геноцидів «Територія пам`яті»

Пятница, 17. Ноябрь, 2023 - 14:35

Новий музей «Території пам'яті», присвячений трагічним сторінкам історії людства — геноцидам ХХ і ХХІ століть, з'явиться на Садовій вулиці в Одесі.

Його створення ініціювала громадська організація Одеський центр вивчення Голокосту, а в розробці проєкту беруть участь студенти та викладачі Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Як розповів одеський історик і фахівець з вивчення Голокосту Павло Козленко, експозиція буде присвячена міжнародним етнічним і національним злочинам, зокрема й геноциду українського народу в сучасній війні.

6 листопада в Одеській державній академії будівництва та архітектури відбувся конкурс студентських дизайн-проєктів для майбутнього простору. Найкращим визнано проєкт студенток 4-го курсу Архітектурно-художнього інституту. Музей «Територія пам'яті» з їхніми ідеями буде презентований у грудні цього року.

Це буде сучасний музей з інформаційними панелями, touch-столами, QR-кодами, за якими можна буде дізнатись про історичні події більш детально, будуть аудіозаписи — свідоцтва людей, які пережили Голодомор і Голокост.

Ініціатори проєкту сподіваються, що музей стане популярним простором і одним з обов'язкових до відвідування для гостей міста і одеситів.

Джерело: dumskaya.net

photo_2023-11-16_22-20-04.jpg 

Комментарии: У центрі Одеси відкриють музей геноцидів «Територія пам`яті»
Нет добавленных комментариев