Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

У Львові вшанували пам’ять жертв Голокосту

Вторник, 14. Ноябрь, 2023 - 14:23

У Львові вшанували 80-ті роковини ліквідації Львівського гетто і Янівського концтабору. Очільник міста Андрій Садовий, представники єврейських організацій, громадськість та духовенство запалили лампадки й поклали квіти до пам’ятника жертвам Львівського гетто, та спільно помолились поминальну молитву.

«Сьогодні, будучи у часі війни, ми глибше розуміємо цю трагедію, яку пережив єврейський народ. Сьогодні український народ стоїть на передовій і захищає право вільних країн світу жити, розвиватися, бути гідними людьми. Тому ми сьогодні разом з єврейським народом, ми сьогодні з усіма людьми, які мають стержень волі бути гідними. І так буде завжди. І коли ти робиш цей крок до свободи, до волі, Бог завжди тобі помагає, попри всі випробування», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також відбулось покладання квітів до пам’ятного каменю на місці колишнього Янівського концтабору. А пізніше у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» розпочався концерт-молитва ансамблю єврейської пісні SHTRUDL-Band. 

Захід організували Єврейська релігійна громада прогресивного іудаїзму «Тейва», Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хесед-Ар'є» та Меморіальний музей «Територія Терору».

Джерело: city-adm.lviv.ua

1.jpeg 

Комментарии: У Львові вшанували пам’ять жертв Голокосту
Нет добавленных комментариев