Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Єврейський дитячий садок «Бейт Ціндліхт» у Дніпрі знову відкрив свої двері для вихованців

Пятница, 10. Ноябрь, 2023 - 9:02

У Дніпрі продовжують поступово відкривати дитячі садки. Мати облаштоване укриття – головна умова роботи дошкільного закладу у очному режимі. Цьому та всім іншим необхідним умовам повністю відповідає «Бейт Циндліхт» – «Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №115 Дніпровської міської ради».

На сьогодні у місті вже працюють 28 садків та 7 дошкільних підрозділів в закладах загальної середньої освіти. До кінця листопада планують відкрити 47 дитсадків. З дошкільними відділеннями їх буде 54. На це чекали як дітки, так і їхні батьки. Діти скучили за своїми друзями, за спільними іграми, за живим спілкуванням один з одним. А батьки зможуть спокійно працювати, знаючи, що діти в безпечному місці, і з початком повітряної тривоги їх одразу відведуть у сховище. І це буде не сирий і холодний сірий підвал, а затишне приміщення з іграшками та різноманітними засобами для зняття тривожності.

Звичайно, було б краще, якби діти не знали, що таке війна і навіщо йти в укриття, але оскільки ми живемо в таких реаліях, то єдине, що можна зробити – це максимально убезпечити дітей, не ізолюючи їх від суспільства, а також  молитися та виконувати заповіді про якнайшвидший мир в Україні та Ізраїлі.

Джерело:djc.com.ua

photo_2023-11-09_23-01-20.jpg

Більше фото: тут

Комментарии: Єврейський дитячий садок «Бейт Ціндліхт» у Дніпрі знову відкрив свої двері для вихованців
Нет добавленных комментариев