Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Конгрес International Conference of Chabad-Lubavitch Shluchim 5784

Понедельник, 13. Ноябрь, 2023 - 8:57

Цими днями в Нью-Йорку проходить Кінус – щорічна міжнародна конференція посланців Ребе.

6500 посланців Ребе та єврейських лідерів зі 100 країн світу, 1400 шелухім, які приєдналися в онлайн режимі з Ізраїлю, де вони продовжують служити, зібралися разом, щоб підтримати євреїв в усьому світі в цей важкий час та прочитати разом молитви за мир. На заході були присутні представники Федерації єврейських громад України та рабини українських єврейських громад.

Одним із центральних заходів Форуму Посланників стала спільна молитва на Оелі – місці поховання Шостого та Сьомого Любавічських Ребе – Йосифа-Іцхака та Менахема-Мендела Шнеєрсонів.

Оскільки війна в Ізраїлі лягла важким тягарем на серця людей, які не змогли виїхати через війну, вони надсилали рукописні листи, особисті записки та прохання про благословення від імені своїх сімей, єврейських громад і широкої єврейської діаспори.

За традицією також провели церемонію групового фотографування, яка є важливою, невід'ємною частиною Форуму. Фотографія, яка була зроблена перед синагогою Ребе в Нью-Йорку на 770 Eastern Parkway, визнана найбільшою фотографією у світі.

Кульмінацією глобальної конференції став гала-бенкет з паралельною програмою в Ізраїлі, яка покликана зміцнити відчуття єдності.

Програма, що проходила у конференц-центрі Нью-Джерсі, розпочалася з поминальної молитви за 1200 безневинних чоловіків, жінок і дітей, жорстоко вбитих терористами Хамаса під час нападу в Ізраїлі. Молитву "Кель молле рахамім" очолив всесвітньо відомий кантор Іцхак Меір Хельфгот.

Цього року рабин Мойше Котлярський, голова посланського руху та один із найвищих керівників сучасного ХаБаДа, знайшов особливі слова, щоб вітати нашу країну, та рабинів, які останні півтора роки продовжують свою важливу місію в Україні за умов війни. 

Учасники Кінуса підспівували присутнім під час вітання української делегації, очолюваної  головою Федерації єврейських громад України рабином Меїром Стамблером, рабином Рафаелем Рутманом - виконавчим віце-головою Федерації єврейських громад України та головним рабином Дніпра та регіону Шмуелем Камінецьким.

Джелело: collive.com

photo_2023-11-13_13-55-50.jpg 

Більше фото: тут 

Комментарии: Конгрес International Conference of Chabad-Lubavitch Shluchim 5784
Нет добавленных комментариев