Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

У Єрусалимі відбулась зустріч українських біженців з політичними діячами Угорщини та представниками єврейських громад.

Вторник, 07. Февраль, 2023 - 13:30

На зустрічі були присутні Держсекретар Угорщини у справах церкви та міжетнічних відносин – Міклош Солтеш та інші політики. Вдячні біженці, серед яких були рабини Києва, Вінниці та Рівного, розповіли свої унікальні історії евакуацій та досвід перебування в Угорщині.

Загалом ми евакуювали десятки тисяч людей, більшість з яких були розміщені в кошерному таборі на березі озера Балатон, який був організований у тісній співпраці з EMIH на чолі з рабином Köves Slomó та за підтримки уряду Угорщини.

Сотні сімей з усієї України знайшли безпечний притулок в «Machne Chabad». Мешканці табору забезпечені всім необхідним – кошерним харчуванням, послугами лікарів, можливістю святкувати Шабат та єврейські свята. 

Наші спільні зусилля врятували тисячі життів, ми продовжуватимемо працювати з нашими партнерами, щоб підтримувати біженців не тільки під час війни, а й після завершення.

1n.jpg

 Більше фото: тут

Комментарии: У Єрусалимі відбулась зустріч українських біженців з політичними діячами Угорщини та представниками єврейських громад.
Нет добавленных комментариев