Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

ФЄГУ отримала листи-подяки за надання суттєвої гуманітарної допомоги державним установам та засудженим

Понедельник, 06. Февраль, 2023 - 18:01

Начальник державної установи "Синельніковська виправна колонія №94" полковник внутрішньої служби Володимир Єрофєєв та начальник Південно-Східного міжрегіонального управління щодо виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції полковник внутрішньої служби Вадим Кирієнко висловили подяку Федерації єврейських громад України за багаторічну співпрацю та надання суттєвої гуманітарної допомоги особам, позбавленим волі, які утримуються в установах.

"В часи воєнного стану, запровадженого на території України у зв'язку зі збройною агресією російської федерації проти України Ви надали значну підтримку установі та засудженим, які відбувають покарання в установі.

Дякуємо за проявлене милосердя та допомогу. Гарні справи не залишаються непомітними, вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а й даєте радість та надію на світле майбутнє. Нехай Ваша доброта повертається Вам сторицею.

Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх відносин і сподіваємось на Вашу підтримку заради майбутньої перемоги." - написав полковник внутрішньої служби Володимир Єрофєєв.

photo_2023-02-02_10-25-38.jpg 

 

photo_2023-02-04_18-39-07.jpg 

Комментарии: ФЄГУ отримала листи-подяки за надання суттєвої гуманітарної допомоги державним установам та засудженим
Нет добавленных комментариев