Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

У єврейських громадах пройшли фарбренгени, в честь 10 швата

Пятница, 03. Февраль, 2023 - 18:13

Єврейська громада Дніпра в Юд Шват провела велике общинне свято, на яке члени громади приходили сім'ями, щоб разом відсвяткувати такий важливий день, як 10 швата– день, коли весь світ відзначає 73-ту річницю відходу з матеріального світу Шостого Ребе та 72-у річницю прийняття титулу «Глави покоління» Сьомим Любавічним Ребе Менахемом-Менделом Шнеерсоном. Свято відбувалося у залі урочистостей «Menorah Ballroom» найбільшого у світі єврейського центру «Менора».

Вихованці школи "Хабад Ор-Авнер" в Одесі провели інтерактивний фарбренген на честь святкування 10 Швата. 

Старші класи підготували спеціальні відео та презентації щоб розкрити одну з міцвойс, а початкова школа підготувала цікаві міні-вистави.

Ті учні, які зараз, через війну, знаходяться у Берліні -  підготували творчі завдання: пісні, сценки, плакати, відео, виставку та провели грандіозний концерт.

Рабин Оболонської єврейської громади у Києві Шолом Гопін відвідав фарбренген, присвячений 10 Швата, у рабина Боруха Маєрса в Братиславі.

1 лютого 2023 (10 Швата 5783) у благодійному центрі "Бейт Барух" синагозі "Бейт Реувен" (м. Кам'янське) на честь Дня інавгурації нашого Ребе відбулися святкові заходи: духовні уроки ребецн Діни Стамблер з учнями школи " Ор- Авнер" та з учасницями проекту "Колель Тора для жінок", великий сімейний фарбренген для всієї єврейської громади міста  у банкетній залі синагоги.

1.jpg 

Більше фото: тут 

Комментарии: У єврейських громадах пройшли фарбренгени, в честь 10 швата
Нет добавленных комментариев