Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

У єврейських громадах вшанували память жертв Голокосту, безжально вбитих під час Другої Світової війни.

Среда, 01. Февраль, 2023 - 17:46

27 січня 2023 в Україні та світі відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. 

Нажаль, історія повторюється, і сьогодні українці зазнають масового знищення від рук підступного ворога. Не зважаючи на складний, тривожний час члени Білоцерківської єврейської громади, вихованці ліцею Міцва та представники влади прийшли до Меморіалу аби віддати шану загиблим.

Також 27 січня, у НВК "Ор-Авнер" (м. Кам'янське) для учнів 1-4 класів та учнів 5-9 класів  було проведено уроки пам'яті.

У День скорботи і пам’яті члени Бобринецької єврейської громади та Брацлавської єврейської громади вшанували пам’ять жертв Голокосту.

За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої Світової війни разом з 4,5 млн дорослих стали і 1,5 млн дітей.

У м.Суми, на Центральному кладовищі біля обеліску пам'яті євреїв-сум'ян, розстріляних у 1942 році, зібралися представники єврейської спільноти, рабин Є. Левитанськи, представники державної адміністрації міста: керуючий справами виконавчого комітету Юлія Павлик, заступник директора департаменту комунікацій та інформаційної політики Олена Дяговець.

Традиційно р.Єхієл Левитанськи прочитав поминальну молитву, до обеліску, за українською традицією, поклали квіти, а за єврейською - камінці.

Присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання. 

Головні слова всіх, хто виступав на цьому мітингу - це те, що такі трагедії ніколи не повинні повторитися. А в наш час цей заклик особливо важливий та актуальний.

Пам‘ятаємо про цю страшну подію. Шануємо пам’ять усіх загиблих.

1.jpg 

Більше фото: тут 

Комментарии: У єврейських громадах вшанували память жертв Голокосту, безжально вбитих під час Другої Світової війни.
Нет добавленных комментариев