Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

У багатьох містах України вшанували пам'ять жертв Голокосту

Понедельник, 30. Январь, 2023 - 8:26

27 січня у світі відзначали Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цього дня Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. 

Шосткинська Релігійна Іудейська Громада провела пам’ятний захід із вшанування жертв Голокосту, на який прийшли представники міської ради та громадських організацій.

До пам’ятного знака жертвам Єврейського геноциду  поклали квіти, пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

У м.Миколаїв до роковин Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту відбувся меморіальний захід та покладання квітів.

Біля пам’ятного знаку жертвам Голокосту вшанували пам’ять загиблих промовами, хвилиною мовчання та молитвою, яку читав член правління товариства єврейської культури Юрій Христевич.

"Жертви Голокосту — це жертви світової війни. Треба робити все, щоб не допустити війну, а зараз в Україні війна. Треба зробити все, щоб вона скоріше закінчилася, щоб було якомога менше жертв цієї війни, тому такі дати як роковини пам’яті жертв загиблих у Голокості — це дуже важлива подія, яку треба пам’ятати і відмічати ті жертви, які понесли не тільки євреї, а і багато народів", — сказав Юрій Христевич.

У Львові також  вшанували пам’ять жертв Голокосту - представники влади, Польського консульства у Львові, духовенство різних конфесій, єврейська громада та небайдужі львів’яни спільно помолились за невинно убієнними жертвами Голокосту біля Меморіалу пам’яті жертв Львівського єврейського гетто.

До Меморіалу поклали квіти та запалили лампадки.

Єврейською громадою м.Вінниця на чолі з рабином Шаулем Горовіцем, а також представниками Вінницької Військової Адміністрації було вшановано память жертв Голокосту, загиблих євреїв під час другої світової війни.

В Комунарському районі Запоріжжя 27 січня також вшанували постраждалих від нацизму. Біля меморіалу на вулиці Очаківській зібралися представники районної влади та небайдужі містяни. Вони згадали про криваві події воєнного часу, вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих та поклали квіти до пам’ятного знаку.

1.jpg 

Джерело: hostka.info, suspilne.media, velychlviv.com, zp.gov.ua, lutskrada.gov.ua

Більше фото: тут 

Комментарии: У багатьох містах України вшанували пам'ять жертв Голокосту
Нет добавленных комментариев