Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Єврейська громада м.Біла Церква отримала святкові набори до Хануки від Федерації єврейських громад України

Пятница, 16. Декабрь, 2022 - 15:00

25-го числа місяця Кіслев починається Ханука - свято, яке триває вісім днів. Це свято було встановлено мудрецями Тори на згадку про диво, яке Вс-вишній здійснив для наших предків у ці дні року.

Цього року, коли більшість заходів скасовано через обмеження, пов'язані з війною, коли членів єврейських громад розділяють тисячі кілометрів, важливо як ніколи відчувати радість свята та зігрівати одне одного словами підтримки.

Щоб чудо свята Ханука відвідало кожен єврейський дім і члени єврейських громад мали все необхідне для святкування - Федерація єврейських громад відправила святкові набори до свята світла - Хануки.

Щасливої та святкової Хануки!

 

Більше фото: тут 

Комментарии: Єврейська громада м.Біла Церква отримала святкові набори до Хануки від Федерації єврейських громад України
Нет добавленных комментариев