Printed from fjc.org.ua

Президент Украины Владимир Зеленский встретился с руководством ведущих еврейских организаций США

Четверг, 26. Сентябрь, 2019 - 7:23

В рамках своего визита в Нью-Йорк для участия в сессии Генеральной Ассамблеи Организации Объединенных Наций и ряда переговоров на высшем уровне, Президент Украины Владимир Зеленский встретился с лидерами еврейских организаций США.

На официальном интернет-представительстве Президента Украины эта встреча описывается так:

«Президент України Володимир Зеленський у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США. «Ми прагнемо змінити Україну, щоб вона стала світовим брендом усього інноваційного. Для цього ми хочемо залучити досвід США та Ізраїлю», – сказав Глава держави. Він попросив представників єврейських організацій сприяти залученню в Україну американських та ізраїльських інвесторів.

Єврейська громада відзначила значний прогрес у боротьбі зі злочинами, скоєними на ґрунті ксенофобії, антисемітизму та ненависті. «Розкручування теми антисемітизму в Україні – це провокація. Ми налаштовані не допустити злочинів, вчинених на ґрунті антисемітизму, ксенофобії та нетерпимості», – наголосив Володимир Зеленський.

Представники єврейських організацій висловили зацікавленість у проведенні реформ в Україні, спрямованих на економічне зростання та боротьбу з корупцією. Президент подякував єврейській громаді за зміцнення стратегічних відносин України та США, а також за підтримку територіальної цілісності й суверенітету нашої країни.

Зі свого боку головний рабин Федерації єврейських громад України Шмуель Камінецький привітав постійну підтримку, що її надає єврейська громада США євреям в Україні».

 

unnamed (2).jpg 

unnamed (3).jpg 

 unnamed (4).jpg

unnamed (5).jpg

unnamed.jpg

unnamed (1).jpg

 

 

 

 

 

 

Комментарии: Президент Украины Владимир Зеленский встретился с руководством ведущих еврейских организаций США
Нет добавленных комментариев