Printed fromfjc.org.ua
ב"ה

Новини

Єврейська громада м.Івано-Франківськ передала автівку для ЗСУ

Єврейська громада Івано-Франківська передала ще одну автівку, яка стоїть на балансі синагоги для виконання бойових завдань Збройними силами України.

Крім фарбування самої машини, було проведено повне її технічне обслуговування, замінено деталі, щоб хлопці на передовій найближчим часом не мали з нею клопотів.

" - Продовжуємо наближати нашу перемогу над ворогом!" - написали на сторінці єврейської громади у Facebook.

1.jpg 

Шавуот-5783 - свято, що надихає на згуртованість та єдність

У нашій країні нині час випробувань, коли війна змушує нас проявляти надзвичайну силу та єдність. Проте навіть у такі складні моменти Федерація єврейських громад України продовжує підтримувати єврейські громади та відправляти святкові набори, щоб кожна родина змогла виконати всі заповіді свята Шавуот.

Єврейські громади м.Біла Церква, м.Сміла (Черкаської області), м.Прилуки (Чернігівської області), м.Подільськ (Одеської області), м.Коростень (Житомирської області), м. Ахтирка (Сумській області), м.Яготин, м.Сквира та м. Бровари (Київської області) отримали святкові набори, в яких містяться: брошури про свято Шавуот та Десять Заповідей українською мовою, шоколадні цукерки Millennium (спеціально виготовлені до свята Шавуот), Шабатні свічки, печиво та кава.

 1.jpg

Більше фото: тут 

До свята Шавуот ФЄГУ доставила святкові набори людям, які перебувають у місцях позбавлення волі

Напередодні свята Шавуот Федерація єврейських громад України подбала про євреїв, які перебувають у місцях позбавлення волі, відправивши до в'язниць понад 60 святкових наборів, які містили все необхідне для проведення святкування.

Ці набори допомогли людям, які зараз перебувають у місцях позбавлення волі, відчути себе частиною єврейської спільноти та зберегти свою релігійну ідентичність, адже навіть у незвичних та важких обставинах важливо дбати про традиції та зберігати культурну спадщину.

01.jpg 

Більше фото: тут

З нагоди свята Шавуот ФЄГУ продовжує забезпечувати єврейські громади святковими наборами

Сьогодні, коли ми стикаємося з викликами та перешкодами війни, Шавуот надихає нас на нові досягнення та зміцнює нашу віру у світле майбутнє. Федерація єврейських громад України продовжує сумлінно працювати, щоб забезпечити кожну єврейську громаду України всім необхідним для проведення свята. 

Члени єврейської громади м.Дніпро одержали набори до свята Шавуот, які допоможуть виконати його традиції та заповіді.

Нехай це свято наповнить наші серця радістю, надією та миром, адже навіть у важкі часи нам необхідно зберігати вогник світла у своїх серцях.

1.jpg 

Більше фото: тут 

Федерація єврейських громад України продовжує доставляти святкові набори до свята Шавуот-5783 єврейським громадам України

Напередодні свята Шавуот, яке відзначається на честь дарування іудеям Тори, єврейські громади міст Київ, Івано-Франківськ, Полтава, Первомайськ та Чернігів отримали святкові набори, які допоможуть єврейським сім'ям дотриматись традицій свята.

Святкові набори містять усе необхідне для святкування: вперше надруковані  українською мовою брошури про свято Шавуот та Десять Заповідей, спеціально виготовлені до свята Шавуот шоколадні цукерки Millennium, Шабатні свічки, печиво та кава.

1.jpg 

Більше фото: тут 

В єврейських громадах України активно відзначили День вишиванки

Багато єврейських громад України відзначили Міжнародний День вишиванки, який традиційно відзначають у третій четвер місяця травня.

Святково та ошатно Міжнародний День вишиванки відзначили у Будинку для людей похилого віку «Бейт Барух», унікальному проекті Єврейської громади Дніпра, Благодійному фонді «Хесед Менахем», Єврейському Музеї Дніпра. Святкували також єврейські громади міст Одеса, Запоріжжя, Чернігів та Хмельницький.

Цього дня члени громад провели заходи на яких були одягнені у чудові вишиванки. Учасники ознайомилися з історією свята та відкрили для себе чудовий різноколірний світ вишивки, наповнений теплом та любов'ю.

01.jpg 

Більше фото: тут

До свята Шавуот-5783 ФЄГУ доставила святкові набори єврейським громадам України

Навіть у цей важкий час, коли війна панує в нашій країні, Федерація єврейських громад України не покладає зусиль забезпечити кожну єврейську громаду України всім необхідним для проведення святкування Шавуот - свята, коли Вс-вишній дарував євреям Тору та Десять Заповідей, які стали морально-етичною основою для всієї людської цивілізації.

Єврейські громади м.Запоріжжя, м.Херсон, м.Біла Церква, м.Вінниця та м.Кропивницький отримали святкові набори, в яких містяться: брошури про свято Шавуот та Десять Заповідей українською мовою, шоколадні цукерки Millennium (спеціально виготовлені до свята Шавуот), Шабатні свічки, печиво та кава. 

Тепер кожна родина матиме змогу згадати традиції, зміцнити зв'язок зі своїми коріннями та відчути дух спільноти навіть у часи, коли важко збиратися разом.

1.jpg 

Більше фото: тут 

Наближається свято Шавуот!

Вже зовсім скоро, з 25 по 27 травня, настає час радості та особливих традицій – свято Шавуот. Це особлива нагода для єврейських сімей відзначити цей дивовижний день, виконати заповіді та провести час разом.

Федерація єврейських громад України вже багато років докладає великих зусиль, щоб зробити це свято особливим для кожної єврейської родини, пакуючи та відправляючи святкові набори, які містять усе необхідне для святкування та дотримання традицій.

Ми пишаємося тим, що вперше надруковані брошури про свято Шавуот та Десять Заповідей українською мовою. Ми віримо, що цей крок допоможе зберегти і поглибити розуміння цього святкового часу серед єврейської спільноти в Україні.

В наборі також містяться: спеціально виготовлені, до свята Шавуот, шоколадні цукерки Millennium, Шабатні свічки, печиво та кава.

IMG_3027.jpg 

Більше фото: тут 

 

 

 


 

 

 

 

Федерація єврейських громад України передала до м.Марганець антисептичні засоби

Ми живемо в часи, коли кожен з нас змушений адаптуватися до нових умов і непередбачуваності, які принесла з собою війна. Життя, до якого ми звикли, зазнало кардинальних змін. Від теплої і затишної постелі до спальних мішків у бомбосховищах - все це стало новою реальністю для багатьох людей.

Федерація єврейських громад України передала до м.Марганець антисептичні засоби, адже у таких умовах безпека і здоров'я стають особливо важливими.  

З метою мінімізації ризиків, пов'язаних з поширенням бактерій, грибків та вірусів, були надані антисептичні засоби адміністрації міста, людям, які постраждали від обстрілів, співробітникам хлібозаводу, ЗСУ, а також працівникам ДТЕК, які постійно відновлюють електроенергію в Марганці.

01.jpg 

Конференція European Jewish Association "Формуємо майбутнє європейського єврейства разом"

Понад 100 європейських єврейських лідерів, у тому числі делегація Федерації єврейських громад України, зібралися у місті Порто з нагоди щорічної конференції European Jewish Association "Формуємо майбутнє європейського єврейства разом".

Конференція була присвячена боротьбі з антисемітизмом і важливості освіти у запобіганні його поширенню. У зв'язку зі збільшенням кількості антисемітських інцидентів в останні роки, вкрай важливо вирішувати цю проблему і працювати над створенням безпечного середовища. 

Конференція стала платформою для активних дискусій, змістовних презентацій та продуктивної співпраці. Учасники обмінялися досвідом, проблемами та успішними стратегіями, що сприяло зміцненню почуття єдності та рішучості у боротьбі з антисемітизмом у всіх його формах.

"Ми - одна громада, не розділена кордонами. Коли ми говоримо в унісон, коли ми разом, ми - сильні", - сказав голова ЄЄА рабин Менахем Марголін.

Щорічна конференція ЄЄА є потужним нагадуванням про важливість колективних дій та співпраці. Тільки разом ми можемо створити майбутнє, в якому європейське єврейство зможе процвітати!

photo_2023-05-18_01-06-44.jpg 

Більше фото: тут 

Українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, вшанували у Кропивницькому

До пам’ятного знаку жертвам Голокосту біля Великої хоральної синагоги у Кропивницькому квіти на знак пошани пам’яті загиблих поклали начальник ОВА Андрій Райкович, голова облради Юрій Дрозд, заступник міського голови Олександр Мосін, секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка, представники єврейської спільноти міста, громадські активісти.

Україна - в п’ятірці світових лідерів за кількістю Праведників народів світу – їх понад 2,5 тисячі. Майже сорок - із Кіровоградщини. У роки Другої світової війни українці, ризикуючи власним життям, рятували життя євреїв.

" - Це наша вдячність людям, котрі не зважаючи на небезпеку, рятували євреїв від нацистів. Кажуть: рятуючи одне життя — рятуєш цілий світ. Українці врятували багато євреїв, а отже зберегли цей світ для нащадків, - відзначив рабин Кропивницького Дан Закута. - Історія нашої області фіксує багато фактів порятунку євреїв. На жаль, кілька років тому помер останній Праведник народів світу, який мешкав на Кіровоградщині. Але живі його діти, внуки, як і нащадки інших українців, котрі рятували євреїв. Ми вдячні всім за жертовність і гуманізм."

За словами заступника міського голови Олександра Мосіна, насправді цих людей було набагато більше, ніж фіксують історичні дані, адже багатьох нацисти страчували цілими родинами, багато не афішували свій вчинок і не розповідали про це нікому.

Джерело: kr-rada.gov.ua

1.jpg 

Більше фото: тут 

Духовна допомога військовим, яка допомагає їм знайти внутрішню силу, мотивацію та віру у свої можливості.

Представник Федерації єврейських громад України Яків Синяков провів духовно-психологічну роботу з військовими, які знаходяться у центрі підготовки військ ЗСУ.

Наші військові – це герої, які ризикують своїми життями, щоб захистити нашу країну та забезпечити безпеку кожному з нас. Вони стикаються з великими викликами та труднощами, які вимагають від них фізичної та моральної міцності. Саме тому духовна та психологічна підтримка військових є важливим елементом їхньої підтримки та мотивації. Вона допомагає їм знайти внутрішній спокій та зосередженість в ситуаціях, які можуть бути дуже напруженими та небезпечними.

 1.jpg

Больше фото: тут 

 

Єврейська громада м.Олександрія висловила подяку Федерації єврейських громад України за надану допомогу

"Від щирого серця дякуємо Федерації єврейських громад України за розуміння, добросердечність, чуйність, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч.

Бажаємо процвітання, добра, благополуччя, гармонії і щастя. Щиро дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди." - написав голова Олександрійської єврейської громади Олександр Пирогов.

Александрия редакт — копия.jpg 

Єврейські громади України відсвяткували Лаг ба-Омер - одне з найбільш радісних свят юдаїзму.

Цього року святкування було особливим, адже до цього свята вперше була випущена продукція українською мовою завдяки Федерації єврейських громад України. Це був справжній подарунок для українських євреїв, які з нетерпінням чекали на свято.

Завдяки підтримці Федерації єврейських громад України, Лаг ба Омер став найяскравішим святом для єврейських громад. Веселі паради, багаття, стрільба з лука, кошерна їжа та багато іншого було у цей день в єврейських громадах по всій Україні. Всюди була відчутна радість та щастя, а люди об'єднувалися, щоб відсвяткувати разом, адже це свято є символом надії та віри у світле майбутнє.

01.jpg 

 Більше фото: тут

В єврейських громадах України відбулось святкування свята Лаг Ба Омер

Цього року Єврейська громада Дніпра провела традиційний парад та святковий концерт на честь свята Лаг Ба Омер в екологічно чистому районі на березі річки Самара, на території бази «Kohavi Forest Club» завдяки підтримці родини Абраменка – реб Менахема Мендела та його дружини Ірини.

Дітки з Каланіоту Білоцерківської єврейської громади поздоровили з цими святами найуразливіших членів громади, завітавши до них у гості. Іншим членам громади запалили багаття, за традицією свята Лаг ба-Омер, та влаштували невеликий «пікнік».

У відділенні школи "Хабад Ор-Авнер" м.Одеса, розташованому на Деволанівському узвозі, відзначали Лаг ба-Омер. 

Учні молодших і старших класів разом брали участь у традиційному лагбаомерівському параді, а також пройшли безліч станцій і різноманітних конкурсів. 

Після цього святкова програма продовжилася в парку, де діти змогли попустувати серед свіжої зелені, постріляти з луків та запалити головний атрибут Лаг ба-омера - багаття.

Для вихованців дитячого садка "Хабад Ор-Авнер" провели веселі конкурси, смачний майстер-шеф та розваги з аніматорами.

У м.Житомир члени єврейської громади  влаштували святковий парад, а члени єврейської громади м.Харків зібралися разом за святковим столом.

Члени єврейської громади м.Херсон також зібралися разом цього дня. На присутніх чекали: поздоровлення рабина, кошерна трапеза, духовні уроки для дорослих та веселий настрій.

01.jpeg 

Більше фото: тут 

Представники Посольства України в Ізраїлі вшанували памʼять загиблих у Другій світовій війні

Друга світова війна стала одним з наймасштабніших збройних конфліктів в історії людства: загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей.  У 1941-му  всю територію України окупували німецькі війська, які принесли хвилю терору та воєнних злочинів. Окупувавши Україну, нацисти продовжили тут політику Голокосту  – знищення єврейського населення. Четверта частина з 6 млн жертв цього геноциду – євреї з території сучасної України.

Символом «Голокосту від куль» в Україні стало київське урочище Бабин Яр. Тут розстріляли майже 34 тис. місцевих євреїв, а також ромів, які підпадали під нацистську політику тотального винищення. Частина українських євреїв загинула в газових камерах так званих «фабрик смерті».

До Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, Посольство України в Ізраїлі, українська громада та Israeli Friends of Ukraine поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.

"Вічна пам'ять усім, хто заплатив своїм життям за перемогу у Другій Світовій війні. Слава усім, хто поліг у боротьбі з нацизмом." - написали на Facebook-сторінці Embassy of Ukraine in the State of Israel.

1.jpg 

Сьогодні єврейські громади по всьому світу відзначають свято Лаг Ба Омер

Федерація єврейських громад України випустила вперше на українській мові продукцію до свята Лаг Ба Омер та направила до єврейських громад України. Це є важливим кроком у збереженні традицій та підтримці єврейської спільноти в Україні.

Цього року Федерація єврейських громад України доклала багато зусиль, щоб кожна єврейська громада мала змогу відсвяткувати Лаг Ба Омер, адже це свято, яке дає нам змогу відчути єдність та підтримку.

1.jpg 

Більше фото: тут 

Напередодні свята Лаг Ба Омер в єврейських громадах відбулися заходи

Свято Лаг ба-Омер - час вогнищ та пікніків! У єврейській громаді м.Чернігів пройшла виїзна зустріч для учасників програми "Денний центр". Захід на природі був пізнавальним, розважальним і по-справжньому святковим.

Для дітей єврейської громади м.Хмельницький у неділю провели святкові заняття на яких вони дізналися історію, традиції, заповіді і сенс свята Лаг ба Омер, яке святкується на 33 день відліку Омера.

Традиційна зустріч, що пройшла в громаді «Бней Ноах» м.Підгородного була приурочена до свята Лаг Ба Омер, що наближається. Учасники з цікавістю дізналися, що цього дня, незважаючи на суворі заборони Сфірат а-Омер, можна стригтися та голитися, можна влаштовувати весілля та веселитися. А також, що з ініціативи Сьомого Любавічського Ребе у багатьох громадах на честь Лаг Ба Омера проводять дитячі паради.

В єврейській громаді м.Кривий Ріг наймолодші учасники і юніори БО БФ "Хесед Хана"/ЕОЦ "Beit Graham"  відсвяткували Лаг ба Омер. 

Для них були влаштовані різноманітні естафети і змагання, і звісно традиційна стрільба з лука. Після невеличкого пікніка були влаштовані танці біля вогнища. Також учасники сімейного клубу підготувались до святкування Лаг ба Омер. На своєму виїзному заході вони не тільки влаштували спортивні змагання і запалювали багаття, а й провели справжній традиційний парад.

Діти єврейської громади м.Суми БО "Сумський єврейський фонд Хесед Хаїм"  створили свій власний музей до свята Лаг ба-Омер. В ньому можна побачити картини, скульптури, абстрактні композиції і ще багато чого іншого. 

Для дітей єврейської громади м.Одеса підготували цікаві та пізнавальні заняття. Ігри, пісні й майстер-шеф «Веселка в склянці». Діти пізнавали історію свята і його традиції.

1.jpg 

Більше фото: тут 

Федерація єврейських громад України продовжує допомагати найбільш вразливим категоріям населення

Федерація єврейських громад України піклується про найбільш вразливі категорії населення, такі як: діти, літні люди та люди з обмеженими можливостями. Ми виконуємо цю місію шляхом надання гуманітарної допомоги, зокрема забезпечуючи засобами особистої гігієни, що допоможе покращити їхнє життя.

Родинам, які опинилися в складній життєвій ситуації та мають проблеми з матеріальним становищем, було надано засоби особистої гігієни, зокрема підгузки для дітей. Така допомога стає надзвичайно важливою для батьків, які змушені економити на необхідних речах для своїх дітей. Підгузки для дітей - це не просто розкіш, а необхідність, яка допомагає зберігати гігієнічні умови та комфорт малюка.

У період війни та кризи багато людей залишилися без допомоги та опинилися у складних умовах. Гуманітарна допомога є важливим елементом забезпечення підтримки найбільш вразливих груп населення. Разом ми можемо зробити світ кращим для нас і наших дітей!

photo_2023-04-25_12-40-37 (2).jpg 

У Брюсселі проходить фотовиставка "Порятунок українців під час війни - евакуація та надання гуманітарної допомоги ФЄГУ"

В будівлі Берлаймонт у Брюсселі до 13 травня буде тривати фотовиставка, присвячена порятунку українців під час війни. Ця виставка, яку організували Федерація єврейських громад України та Європейська Комісія, є дуже важливою в наші дні, коли Україна знову переживає важкі випробування.

Протягом декількох тижнів виставка дозволить відвідувачам побачити унікальні фотографії та матеріали, що свідчать про те, як Федерація єврейських громад України надавала гуманітарну допомогу та евакуювала людей  із зони бойових дій. Ця виставка - це не просто свідчення про те, що люди можуть підтримувати один одного в складний час, але і приклад того, як людська солідарність може привести до важливих змін та порятунку життів.

Організатори виставки рабин Рафаель Рутман, заступник голови ФЄГУ та рабин Леві Матусоф, представник ФЄГУ в Європарламенті та представник Хабаду в ЄС, задоволені можливістю представити цю виставку громадськості. Вони підкреслюють, що ця виставка є нагадуванням про те, що людська доброта та солідарність завжди переможуть будь-які випробування. 

Нехай ці фотографії надихають нас діяти та допомагати один одному, зокрема тим, хто потребує нашої допомоги зараз. Лише разом ми можемо змінити світ на краще!

01.jpg 

Молитва, що об'єднує. У Києві пройшов молитовний сніданок

Перший молитовний сніданок відбувся в 1953 році у США. В Україні цю традицію перейняли більше 10 років тому. Він проводиться як на загальнонаціональному рівні так і в регіонах у невеликих містах. Основна мета таких сніданків: об'єднання спільною молитвою представників релігійних конфесій, політичних опонентів та людей з різними життєвими поглядами.

Проводити молитовні сніданки у такий непростий для України час вкрай важливо. 

За участі Федерації єврейських громад України відбувся молитовний сніданок у Києві. На ньому були присутні громадські діячі, делегати, священнослужителі різних релігій, капелани, фахівці різних сфер – освіти, медицини, бізнесу тощо. Основною темою їх виступів переважно були об’єднання, адже тільки об’єднавшись, можливо чогось досягти. 

Представники духовенства молились разом із представниками влади, бізнесу та громади. Адже ніщо так не об’єднує людей, як спільна молитва.

Національний молитовний сніданок сьогодні об’єднує силою молитви людей різних національностей, релігій та політичних орієнтацій. Щороку молитовні сніданки  об’єднують понад 5 000 людей, серед яких представники більш ніж 130 національностей з усіх континентів та нагадують учасникам: «Те, що об’єднує нас, значно більше того, що нас розділяє». На сьогоднішній день ця, здавалось би, проста ідея спільних зустрічей задля взаємної підтримки, спілкування та пошуку «кращого шляху» стала основою для виникнення малих груп у понад ніж 180 країнах на всіх континентах.

01.jpg 

Більше фото: тут 

ФЄГУ продовжує робити відповідальну та важливу справу - підтримувати українських військовослужбовців

За підтримки Федерації єврейських громад України Українсько-єврейський центр духовно-психологічної допомоги армії та цивільним відвідав українських бійців.  Духовно-психологічна підтримка може мати значний вплив на бойовий дух та мораль військовослужбовців, особливо під час воєнних дій.

Війна, безумовно, може бути дуже важкою для бійців, і їм потрібна духовна підтримка для того, щоб витримувати випробування, з якими вони зіткнулися.

Під час зустрічі роздали Теїлім та бронежилети, які допоможуть військовим відчувати себе більш захищеними та знизити ризик поранення.

Військове капеланство є одним зі способів забезпечення духовної підтримки військовослужбовців та родин, які часто переживають складні моменти через війну. Релігійні духовні лідери можуть надати бійцям підтримку та допомогу у будь-який час, а також вислухати їх проблеми та внести свою допомогу у вирішення питань, які можуть стояти перед військовослужбовцями та їх родинами.

Усі ці зусилля можуть допомогти зберегти бойовий дух військових, покращити їхню психологічну стійкість та забезпечити їхню духовну підтримку, що є дуже важливим під час війни.

1.jpg 

Більше фото: тут 

Члени Брацлавської єврейської громади провели благоустрій єврейського цвинтаря та території біля пам'ятників жертвам Голокост

Члени Брацлавської єврейської громади та діти-сироти з Брацлавського спортивного ліцею прибирали території біля пам'ятників жертвам Голокосту. Зокрема пам’ятні знаки біля річки Південний Буг на згадку про масові вбивства місцевих мешканців з трудового табору та єврейських вихованців дитбудинку. 

" - Колись нелюди творили генцид над еврейський населенням. А сьогодні українські дітки з того ж дитбудинку наводять лад біля пам'ятнику. Усі дітки гарно працювали. Вони зробили незвичайний сюрприз для єврейської громади. Ми знаємо, що дітки виростуть людьми з великим серцем і доброю душею." - написала голова єврейської громади м.Брацлава Фаїна Михайлівна Баєк.

Також з приходом весни члени Брацлавської єврейської громади розпочали прибирання єврейського цвинтаря. Декілька раз за сезон проводиться прибирання та кроплення від бур'янів, вичищаються абсолютно всі сектори цвинтаря. Головна проблема,що немає постійного   прибирання зі сторони рідних, бо у багатьох похованих немає в живих рідні, також багато євреїв проживають далеко від України.  Війна в Україні змінила всі плани, та незмінним залишається прибирання на цвинтарі.

1.jpg 

Більше фото: тут 

У Брюсселі відбулося офіційне відкриття фотовиставки "Порятунок українців під час війни"

Сьогодні, 2 травня 2023 року, в будівлі Берлаймонт у Брюсселі відбулося офіційне відкриття фотовиставки "Порятунок українців під час війни - евакуація та надання гуманітарної допомоги Федерацією єврейських громад України за підтримки Європейської Комісії". European Commission

У своєму привітальному слові, Президент ЄП Роберта Метцола Roberta Metsola, відзначила важливість цієї виставки, наголосила про значущість співпраці і солідарності між країнами та народами, особливо в ці складні часи, коли в Україні вже більше року триває війна, що забирає життя десятків тисяч людей. 

Роберта висловила подяку Федерації єврейських громад України та Європейській Комісії за колосальну підтримку українського народу з перших днів війни.

У Церемонії відкриття виставки взяли участь: Олівер Варгелі Olivér Várhelyi - Європейський Комісар з питань політики сусідства та розширення; Всеволод Ченцов Vsevolod Chentsov- Представник України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії; Міністр закордонних справ Ізраїлю - Елі Коен, дипломати та представники міжнародних організацій. 

Організатори виставки рабин Рафаель Рутман, заступник голови ФЄГУ та рабин Леві Матусоф Levi Matusof, представник ФЄГУ в Європарламенті та представник Хабаду в ЄС, раді вітати усіх бажаючих відвідати виставку протягом декількох тижнів. 

 «Той, хто рятує одне життя, рятує весь світ» - фраза, що звучить в Талмуді, відображає місію ФЄГУ. Ця виставка є доказом того, що сила людської доброти та солідарності може подолати будь-які випробування, а наша єдність - ключ до миру та процвітання.

344088794_n.jpg 

Більше фото: тут 

 

Федерація єврейських громад України продовжує допомагати тим, хто опинився в складній життєвій ситуації

На цей раз Федерація єврейських громад України надала гуманітарну допомогу родинам з маленькими дітьми.

Діти - це найбільша цінність суспільства, і їх здоров'я та благополуччя - наша спільна відповідальність. Федерація єврейських громад України прагне допомогти тим, хто знаходиться у важкому становищі, надаючи необхідну допомогу.

Зараз, у період війни, багато родин опинились у скруті та не мають змоги придбати необхідні засоби гігієни для своїх дітей. Завдяки допомозі ФЄГУ десятки дітей та їхніх батьків отримали підтримку та можливість жити зі спокійним серцем.

Федерація єврейських громад України продовжує робити все можливе, щоб допомогти тим, хто потребує допомоги. І кожен з нас може зробити свій внесок у цю справу. Навіть маленький внесок кожного з нас може мати велике значення для тих, хто опинився в складній життєвій ситуації. Разом ми можемо зробити світ кращим для нас і наших дітей.

11photo_2023-04-30_20-09-2911.jpg

Ищите старые сообщения? Найдите на полях меню "Архив".